Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej dla mieszkańców Gminy Mietków

Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska przygotowało Program „Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej”, w ramach którego Gmina Mietków otrzymała 600 kart.

O Kartę Seniora Aglomeracji Wrocławskiej mogą się starać osoby, które ukończyły 60 lat i więcej, zamieszkujące w Gminie Mietków. Karty są imienne, numerowane i całkowicie bezpłatne.

Wydawanie karty odbywa się w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Mietkowie w godzinach pracy urzędu. pok. nr 12 po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i akceptacji regulaminu.

Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej zapewnia możliwość skorzystania z przygotowanych promocyjnych ofert, takich jak :

  • darmowe lub zniżkowe wejścia wydarzenia kulturalne, edukacyjne i międzypokoleniowe
    (organizowane przez teatry, muzea, domy kultury, centra inicjatyw twórczych, stowarzyszenia, fundacje, firmy)
  • zniżki na zajęcia sportowe i rekreacyjne, rajdy terenowe i wycieczki,
  • specjalne rabaty na usługi prozdrowotne, konsultacje i porady ze specjalistami i lekarzami,
  • zniżki na wybrane produkty i usługi w sklepach, w salonach kosmetycznych

Oferty partnerów są dostępne na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Seniora http://www.seniorzy.wroclaw.pl/partnerzy-ks,

Zachęcamy wszystkie firmy i instytucji do zostanie Partnerem Programu.

Partnerem programu Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej może zostać firma/instytucja/organizacja, która posiada w swojej ofercie produkty i/lub usługi skierowane do seniorów. Zgłaszając się do programu partner proponuje zniżki/promocje dla posiadaczy Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej. Żeby zostać Partnerem programu należy dostarczyć uzupełniony formularz zgłoszeniowy wraz z specjalnie przygotowaną lub już istniejącą ofertą dla seniorów. Oferta może dotyczyć zniżki na usługi/produkty, bezpłatne wejścia/usługi lub inne promocje. Formularz dla partnera

Zgłoszenia należy wysłać drogą e-mailową na adres gops@gopsmietkow.pl bądź umówić się telefonicznie na indywidualne spotkanie pod numerem telefonu 71 360 49 18

Oferty partnerów są na bieżąco umieszczane i aktualizowane na stronach internetowych, oraz w materiałach informacyjnych, które otrzymują seniorzy. Przystąpienie do Programu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Formularz zgłoszenia do Programu Karty Seniora AW

Regulamin Programu Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej

Ulotka Karta Seniora Aglo. Wrocł_

Zgłoszenie partnera do Programu Karta Seniora AW

Lista-partnerow-karty-seniora-aglomeracji-wroclawskiej_2024_04_03

Skip to content