KARTY AGLOMERACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY MIETKÓW

Gmina Mietków we współpracy ze Stowarzyszeniem Aglomeracja Wrocławska realizuje Program „Karta Aglomeracyjna”

Każda Karta zapewnia użytkownikowi uprawnienie do jednorazowego skorzystania z oferty każdego z sześciu Partnerów Programu, wg regulaminu dostępnego na stronie: https://aglomeracja.wroclaw.pl/aglomeracja-wroclaw…

Dzięki karcie mieszkańcy naszej gminy będą mogli skorzystać ze zniżki w:

  • Aquapark Wrocław – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu 2 godzinnego wstępu (baseny rekreacyjne + saunarium + fitness i siłownia + basen sportowy) normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
  •  ZOO Wrocław – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu wstępu normalnego albo ulgowego dla jednej osoby.
  •  Hydropolis – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na zwiedzanie Centrum wiedzy o wodzie Hydropolis dla jednej osoby.
  •  Centrum Historii Zajezdnia – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika jednego biletu (normalnego lub ulgowego) na zwiedzanie wystawy głównej Centrum Historii Zajezdnia bez przewodnika.
  •  Tarczyński Arena – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu (normalnego lub ulgowego) na zwiedzanie Stadionu Wrocław z przewodnikiem dla jednej osoby.
  •  Mecz WKS Śląsk Wrocław – jednorazowa ulga w wysokości 50% na zakup przez Użytkownika pojedynczego biletu na mecz Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław w sektorze rodzinnym dla jednej osoby.

Z Programu może skorzystać użytkownik, który jest pełnoletnią osobą fizyczną, zameldowaną na terenie Gminy Mietków lub osobą w wieku do 18 lat, pozostająca pod opieką prawną takiego użytkownika.

Kartę Aglomeracyjną można odebrać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w godzinach pracy urzędu. Aby odebrać kartę należy przyjść z wypełnionym wnioskiem lub wypełnić go na miejscu.

W celu potwierdzenia uprawnień do otrzymania Karty Aglomeracyjnej konieczne będzie okazanie do wglądu pracownikowi GOPS dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Zakup biletu normalnego lub ulgowego ze zniżką możliwy jest wyłącznie w kasie Partnera. Zakup nie jest możliwy on-line lub w automatach sprzedażowych. Przez bilet normalny oraz bilet ulgowy rozumie się rodzaje biletów określone w cenniku danego Partnera pod dokładnie tymi samymi nazwami.

LICZBA KART OGRANICZONA – LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Wniosek karta aglomeracyjna

Skip to content